День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні,  15 лютого  – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Відповідно до угод виведення радянських військ з території Афганістану почалося 15 травня 1988 року. 15 лютого 1989 року з Афганістану повністю виведені радянські війська. Отже, в цьому році відзначається 30 річниця  виведення радянських військ з території Афганістану. Адміністрація нашого навчального закладу, в особі директора Зайця В.І., заступника директора з НВхР Демиденка С.В. та інженера з ОП Гречки В.О., взяли участь у районних заходах та покладанні квітів до пам’ятного знаку з цієї нагоди.

Керівник фізичного виховання Котенко Анатолій Олександрович

Великою честю удостоївся наш працівник, керівник фізичного виховання, а також учасник бойових дій Котенко А.О., який сьогодні був запрошений до м. Києва на урочисту зустріч  Президента України з учасниками  бойових дій на території інших держав та з нагоди річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

Після здобуття Україною незалежності, наші військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій. За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 40 тис. військовослужбовців.

Війна в Афганістані – це трагедія сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати… Це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *