День романтики та любові

14 лютого в багатьох країнах світу святкують День Святого Валентина. Хоча Валентин – католицький святий, але вшановують його пам’ять не лише католики і, навіть, не лише християни, а й представники інших вірувань і релігій. Такого авторитету не здобув жоден святий. Чому ж так сталося?

Та тому, що цей святий, ризикуючи власним життям, поєднував закохані пари. А кохання справді святе почуття. Воно не має кордонів і не підвладне часу. Кохання старе, як світ, але водночас воно завжди вічно молоде.

Для учнів Центру в День Закоханих в дискоклубі  був проведений вечір відпочинку «День романтики та любові». Присутні познайомились з історією та традиціями свята.

Символом Дня Святого Валентина є валентинка – послання коханій людині.  Тож наші учні прийняли активну участь в конкурсі на кращу валентинку. Перемогла в цьому конкурсі Владислава Матчук.

Наші вокалісти Альона Гук та Вікторія Руденко подарували всім чудову пісню про кохання.

І, звісно ж, наше свято  було б неповноцінним без ідеальної пари. На це звання претендувало п’ять пар, які приймали участь в семи конкурсах. Кожна пара мала з’єднати розбите серце; потанцювати з кульками; зв’язаними в парі, здобути цукерки в естафеті. Дівчатка розв’язували вузли, зав’язані хлопцями, та знаходили сховані «заначки». Хлопці ж з зав’язаними очима впізнавали руку коханої. В останньому конкурсі учасники вгадували уподобання своїх половинок.

Всі добре справилися з поставленими завданнями і найбільшу кількість балів набрали четверо учасників, то ж нашому журі, яке очолював заступник директора з виховної роботи С.В. Демиденко, довелося обрати не одну, а дві ідеальні пари.

Переможцями конкурсу стали Оніщенко Ярослав та Зельман Лілія,  Венгер Олександр та Тетяна Гайдаржі. Усі учасники конкурсу були нагороджені призами.

Свято скінчилося, але кохання залишилося в наших серцях.

Нехай у вашому житті буде якомога більше любові. Адже любов – це та сила, яка рухає світом і людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *