День працівників сільського господарства

16.11.2018 р. у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства. В актовому залі зібрались керівники сільськогосподарських підприємств, працівники управління агропромислового розвитку, рядові хлібороби й тваринники, водії і механізатори, комбайнери, агрономи й спеціалісти інженерних служб, керівники фермерських господарств, працівники переробних підприємств. Були присутні і представники нашого навчального закладу.
Привітати трудівників села зі святом завітали керівники району. З вітальним словом та словами подяки виступили: голова районної ради В.А.Мартюк, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації С.Г.Абрамов, він передав щирі вітання аграріям від депутата обласної ради Ф.А. Мухтарова.
Начальник управління агропромислового розвитку РДА Л.А.Черненко привітала всіх присутніх у залі та підвела підсумки господарювання у нинішньому році. А ще Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович наголосили, що Хорольський район продовжує залишатися в числі лідерів серед районів області по виробничих показниках і це є предметом нашої спільної гордості.
Ряд керівників агропромислових підприємств та працівників аграрного сектору за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята удостоєні Почесних грамот обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку ОДА, районної державної адміністрації та районної ради.

Майстер в/н Приходько В.І.

Серед нагороджених грамотами Хорольської РДА і працівники Міжрегіонального Центру:

  1. Майстер виробничого навчання Приходько В.І.
  2. Майстер виробничого навчання Кучеренко О.В.
  3. Тракторист Школа В.В.
Майстер в/н Кучеренко О.В.

Також грамотами та подяками Міжрегіонального центру були нагороджені слідуючі працівники: завідуючий господарством (навчальним)  Барановський В.А., майстер в/н Оніпко О.В., механік Донець С.С., комірник Богатиренко Л.П., механік Зайцев О.В.

Учні груп 117 ТМ та 120 ТМ, які активно приймали участь у проведенні польових робіт, відзначені грошовими преміями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *