![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/422015227_1331259610890162_1184995193859523272_n.jpg)
З радістю повідомляємо, що День довкілля, що проводився у Міжрегіональному центрі 3 квітня, був надзвичайно успішним! Працівники та здобувачі освіти з великим запалом долучилися до прибирання території, посадки троянд і дерев, та проведення косметичного ремонту корпусу і огорожі. А яка смачна каша після фізичної праці на свіжому повітрі, якою смакували працівники і вихованці!
Дякуємо всім за чудову співпрацю та зусилля у вирішенні важливих завдань!