День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.
В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1700 закладів освіти, бібліотек, молодіжних центрів, громадських організацій, органів влади, медіа та бізнесових організацій в усіх областях України.
Наше відділення не стало виключенням та долучилося до проведення даних заходів. На сьогодні запланована інформаційна година, яка буде направлена на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприятиме обізнаності здобувачів освіти про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.
День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом.
Цей день ми провели з користю та з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх. Переходьте за посиланням: https://www.facebook.com/100021861457015/videos/917989262273114