«Битва» за урожай-2022

Не зважаючи на військові події, що відбуваються в Україні, відповідно до розпорядження начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна щодо проведення весняно-польових робіт на полях Полтавщини та розуміючи, що продовольча безпека на другому місці після воєнних дій, сьогодні, 23 березня 2022 року, на базі Міжрегіонального центру прийнято екзамени в слухачів, які проходили перепідготовку на курсах підвищення кваліфікації для отримання посвідчень трактористів-машиністів категорій А1, А2, В1.

Екзамен приймала комісія в складі: головного спеціаліста відділу реєстрації сільськогосподарської техніки головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Настенка Г.І. та членів комісії Семенюти О.І., Ярмоленка М.В.

Екзамен розпочався з теоретичної частини, під час якої була здійснена в слухачів перевірка знань правил дорожнього руху. Ті, котрі успішно склали цю частину, були допущені до практичної частини, під час якої в слухачів перевірялися вміння керувати машинами відповідної категорії.

Курсанти, які успішно склали теоретичну і практичну частини екзамену, отримають посвідчення встановленого зразка. Тож бажаємо нашим слухачам поповнити армію аграріїв, на плечі яких лягає продовольча безпека держави в «битві» за урожай-2022.