БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

В українській історії є дуже багато славних сторінок. Історія подвигу Героїв Крут займає особливе місце. 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною власного життя, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів виборює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання учнівської молоді на прикладах історії державотворення. Яскравий приклад тому – це бій, що відбувся у 1918 році під Крутами.

Події  того жахливого дня живуть в душі українського народу, і сьогодні ятрять його серце. Тож 29 січня 2019 року майстрами та класними керівниками груп було проведено виховні години на тему: «Українські добровольчі батальйони та герої Крут».  Під час проведення заходів ми всі зазирнули в ті дні, відкрили ще одну сторінку нашої історії, усвідомили суть трагедії, ім’я якої Крути!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *