Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі

28 квітня 2023 році в Міжрегіональному центрі відбулися заходи, присвячені  Всесвітньому Дню з охорони праці  під девізом: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі». В Україні День охорони праці запроваджено з метою привернення уваги суспільства, суб’єктів господарювання до питань охорони праці та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

В Міжрегіональному Центрі були проведені  заходи , спрямовані  на привернення уваги  працівників та здобувачів освіти  до проблем у сфері охорони праці , пов’язаних з трудовою  діяльністю:

  1. Для здобувачів Центру провели цільові інструктажі щодо безпеки-життєдіяльності у весняно-літній період;
  2. Поновили інформаційно-довідкові куточки з Охорони праці (БЖД) в навчальному корпусі та гуртожитку;
  3. Провели конкурс кращого знавця з охорони праці серед здобувачів освіти:

I місце – Добродій Марина ;

II місце – Безкоровайна Софія.

(Інженер з охорони праці Невкрита Надія Сергіївна та викладач предмету з охорони праці Христенко Юлія Олександрівна).

Внаслідок воєнних дій (ракетні та повітряні обстріли, підрив на вибухових предметах) страждають як військові так і цивільне населення України, в тому числі і здобувачі освіти та працівники закладів освіти. Серед здобувачів освіти діти шкільного віку, підлітки та молоді люди.

Що ми можемо зробити в плані забезпечення охорони праці, кожен з нас особисто, чим можемо допомогти в такий складний час нашій Державі?

Найменше – знати правила та дотримуватися безпеки на виробництві, в побуті, під час повітряної тривоги, під час інших надзвичайних ситуаціях пов’язаних з військовими діями, або подіями, що можуть загрожувати нашому життю або здоров’ю навіть на робочому місці.