![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/380434059_749789443641553_4886439705472549942_n-1024x768.jpg)
“Алкоголю – НІ!
Наркотикам – НІ!
Палінню – НІ!
Ми ЗА здоровий спосіб життя!” – такий вибір зробили здобувачі освіти групи 47 кух.конд. під час відкритого виховного заходу, проведеного 31жовтня майстрами виробничого навчання
Кулик В.М., Лисенко Т.М. на тему: “Здоров’я
нації – найцінніший скарб”. Метою заходу було донести до відома першокурсників про найвищу цінність людини – здоровий спосіб життя. Захід був проведений на високому методичному рівні у вигляді усного журналу.