30 жовтня 2018 в групі І курсу – 38 кухарів проведено відкритий виховний захід на тему: «Моя сім’я, моя родина в житті і долі України»

В Україні говорять: «Без сім’ї не має щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчаєтьсялюбові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Як велика рікабере початок і силу з малогоджерела, так і наша держава починається з родини. А родина до родини – народ.

Сім’я – це пристань і гавань,

Сюди повертаймось знов і знов

Із мандрів далеких і плавань-

Тут вічно панує любов.

30 жовтня 2018 в групі І курсу – 38 кухарів проведено відкритий виховний захід на тему:«Моя сім’я, моя родина в житті і долі України».

 Мета заходу: Виховувати шанобливе ставлення до старших членів сім’ї; донести до учнів про важливість родинних зв’язків; сприяти зміцненню добрих стосунків між учнями та їхніми батьками;  виховувати в учнів любов до своїх родин та повагу до сімейних традицій.Знати свій родовід, зберігати про нього пам’ять — це наш обов’язок не лише перед минулими, але й перед майбутніми поколіннями. Доки існує життя на землі, доти роду людському нема переводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *