25 жовтня 2018 року на базі Полтавського вищого професійного училища імені А.О. Чепіги відбулося чергове засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему «Бібліотека web 2:0: інноваційна модель бібліотечного сервісу»

Семінар відкрили методист НМЦ ПТО у Полтавській області Маловічко Л.Ю. та методист Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги Птиця Оксана Михайлівна.

   Бібліотекар Полтавського професійного ліцею Косточка В.М. презентувала роботу обласної школи молодого бібліотекаря ЗП(ПТ)О «Інформаційне, культурне, освітнє і науково-методичне забезпечення змісту бібліотечної роботи».

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з проектними технологіями Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених в запас військовослужбовців (бібліотекар Дешева В.А.) та кейс-технологіями бібліотеки Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги (бібліотекар Юхно Л.П.).   

Про веб-сайт бібліотеки закладу освіти, як важливий інструмент в системі обслуговування користувачів розповіла бібліотекар Полтавського професійного ліцею транспорту Захарова Л.В.

   Своїм досвідом з використання різних Інтернет-сервісів в бібліотечній справі поділилася бібліотекар ВПУ №7 м.Кременчука Сипко Л.В.

   Великий інтерес в аудиторії викликав тренінг «Від креативного бібліотекаря до компетентного користувача», що провела бібліотекар ПТУ №56 с. Яреськи Шиян С.А.

      Під час семінару були розглянуті робочі питання: аналіз річних звітів про роботу бібліотеки, рівень забезпеченості учнів ЗП(ПТ)О області навчальною літературою на 2018/2019 н.р., планування роботи бібліотеки з врахуванням знаменних та пам’ятних дат, умови проходження курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів ЗП(ПТ)О, підготовка публікацій в інформаційно-методичний вісник «Освітній простір» та подання матеріалів на експертну раду НМЦ ПТО. Актуальним питанням для обговорення було замовлення та доставка підручників для 10 класу.

   Під час  семінару його учасники мали змогу представити самостійно створені сайти бібліотеки. Вони активно обговорювали запропоновані колегами ідеї в своїй роботі, ділилися враженнями від нещодавно проведених заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *