16 січня 2019 року викладачем історії проведено засідання круглого столу на тему: «Перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України: політико-правовий аспект»

 Мета: ознайомити учнів з історією створення, органами управління та системою прийняття рішень у НАТО та Європейському Союзі, перспективами європейської та євроатлантичної інтеграції України з політико-правової точки зору; розвивати вміння формулювати власну думку та аргументовано обстоювати її під час дискусії; виховувати почуття патріотизму.

Зараз поряд із Україною існує кілька великих і сильних держав, з високим рівнем економіки та потужним військовим потенціалом. Наша держава ще досить молода, і економічні, політичні та військові проблеми поки що не дозволяють Україні стати самостійним центром сили, щоб самостійно визначати порядок денний для регіону. Але ми мусимо прагнути до того, щоб наш потенціал був реалізований і Україна мала достойну міжнародну позицію, стала справді європейською державою для своїх громадян. Тому українці мають більше знати про НАТО і Євросоюз, про свою вигоду від вступу до цих організацій так само, як і про можливі проблеми, що виникнуть внаслідок вступу чи не вступу до них. Ми повинні розуміти свої інтереси та вміти відстоювати їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *