Що нам потрібно для того, щоб краще вчитися

“Освіченими можуть вважатися лиш ті, кого навчили як вчитись та змінюватись.”
Карл Роджерс

 

Що нам потрібно для того, щоб краще вчитися

 

Кожна людина навчається протягом всього свого життя. Тепер такий час що від цього нікуди не подінешся. Здатність неймовірно добре навчатись — це те що дозволило людському виду створити цивілізацію, та заволодіти планетою.

 Ви зробили свій перший крок в доросле життя обравши майбутню професію та вступивши до нашого навчального закладу. Але багато хто з вас зіштовхнувся з проблемою небажання вчитися, або вам просто важко дається навчання, тому хочу дати вам декілька порад.

   Поради як краще вчитися

  • Знайти мету і сенс добре вчитися — Для початку, необхідно визначитися, навіщо тобі потрібно краще вчитися. Особливо це актуально для тих, кого змушують вчитися. Тобі потрібна мета, яка буде важлива саме для тебе: вступити далі до вищого навчального закладу, стати кращим в групі, привернути чиюсь увагу, отримати похвалу і схвалення батьків, зробити так, щоб тебе поважали вчителі, в решті- решт, метою може стати просто спілкування з одногрупниками під час навчання.
  • Розпиши конкретні завдання — що потрібно зробити щоб краще вчитися, розділи цю глобальну мету на маленькі: зробити 4 домашніх завдання з математики, написати на 7-12 контрольну з літератури, навчитися рахувати інтегральні рівняння і так далі. Чим менше і конкретніше завдання, тим простіше їх виконати і тим простіше тобі самому зрозуміти, як краще вчитися і що для цього зробити.
  • Ходи на всі уроки — в Центрі до прогулів ставляться дуже суворо, але це правило відноситься не тільки до тих хто прогулює, навіть якщо пропускаєш уроки з поважної причини, запитай в одногрупників що було на уроці, у вчителя, що можна почитати з цієї теми і пройди пропущений матеріал самостійно.
  • Не відволікатися під час уроків — відволікаючись, ти пропускаєш  важливий матеріал і коментарі до нього. Найчастіше ви відволікаєтесь на мобільні телефони, тому ховайте їх на уроках.
  • Задавай питання — не всі вчителі люблять питання, хтось може різко відреагувати на прохання повторити чи пояснити ще раз. Якщо тобі щось незрозуміло, спробуй пом’якшити питання, зроби його уточнюючим, запитай про щось конкретне.
  • Виконуй завдання — не списуй їх у інших . Домашні завдання задають не просто так, їх завдання — закріпити твої знання, так що краще всього якщо ти будеш виконувати завдання саме в той день, коли його задали.
  • Структуруйте свій час — якщо за день після занятть тобі потрібно встигнути, в спортивну секцію, на гурток, зробити домашню роботу і зустрітися з друзями, роби домашню роботу першочергово, кількість справ, які зробити ще належить підгонитиме, і ти будеш працювати швидше. А знання, скільки у тебе справ, не дозволить відкласти і лінуватися.

   Ці поради як краще вчитися  допоможуть тобі в тому випадку, якщо ти сам цього захочеш. Успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *