![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/266705499_3002671129951227_9191769219181478758_n.jpg)
Незабаром на нас чекає низка веселих новорічних свят. Хтось зустріне їх у затишному сімейному колі, хтось із друзями, а нашим захисникам доведеться зустріти Новий рік на передовій. Здобувачі освіти Центру, які проживають у гуртожитку, за ініціативою ради гуртожитку вирішили зробити невеличкий святковий подарунок нашим воїнам, які знаходяться на передовій у селищі Зайцеве. Сподіваємося, що маленька ялинка з прикрасами додасть їм святкового настрою та затишку, гаряча кава зігріє в негоду, теплі щирі листи зігріють їхні душі, а маленька добра справа, зроблена нашими учнями спонукатиме їх і надалі примножувати добро на Землі.