![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/173468435_2829557470595928_4350207751004420278_n-1024x576.jpg)
13 квітня Міжрегіональний центр взяв участь у Ярмарці кар’єри, яку проводила Cеменівська районна філія Полтавського ОЦЗ на платформі Zoom для випускників закладів загальної середньої освіти смт Семенівки.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Демиденко С.В. розповів, які професії можна здобути в нашому закладі освіти, познайомив з умовами навчання, проживання в гуртожитку, організацією дозвілля та перспективами працевлаштування.
Розповідь Сергія Володимировича супроводжувала відео презентація. Випускники наочно могли познайомитися з матеріальною базою Центру: навчальними кабінетами, STEM-кабінетом, навчальними лабораторіями, навчально-виробничою майстернею, навчальною технікою, навчальною зброєю, футбольним майданчиком зі штучним покриттям тощо.
Також Сергій Володимирович зазначив, що готовий відповісти на будь-які запитання щодо умов вступу за телефоном: (066)340-8704.