![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/392754955_759002972906565_2583025787586961299_n-1024x768.jpg)
Із 16 по 18 жовтня 2023 року у Міжрегіональному центрі ППЗЗВ під час проведення тижня з професії “Майстер ресторанного обслуговування” пройшов конкурс фахової майстерності з даної професії. За підсумками виконання теретичної частини 5 здобувачів освіти з максимальною кількістю балів брали участь у практичній частині конкурсу. Переможцем став Іванчатенко Сергій, 2 місце – Назаренко Альона, 3 місце – Журавель Владислав.