![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/258002136_2982530625298611_134862459317677102_n.jpg)
У рамках тижня безпеки дорожнього руху 16 листопада 2021 року під час ранкової лінійки сестра медична Перепечина Т.С. продемонструвала здобувачам освіти заходи першої домедичної допомоги травмованим у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди.
У рамках тижня безпеки дорожнього руху 16 листопада 2021 року під час ранкової лінійки сестра медична Перепечина Т.С. продемонструвала здобувачам освіти заходи першої домедичної допомоги травмованим у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди.