![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403642439_685799669975489_3492095282129221573_n-1024x810.jpg)
День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.
Здобувачі освіти Міжрегіонального центру згадали події, що відбулися на Майдані Незалежності та вшанували пам’ять тих, котрі ціною свого життя захистили суверенітет і цілісність України
.
Пам’ятаймо та шануймо тих, хто відстоював нашу суверенність тоді і робить це сьогодні!
Слава Україні!