![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191030_084732-768x1024.jpg)
30.10.2019 майстром виробничого навчання Крохмаль Світланою Григорівною було проведено відкритий урок на тему: “Приготування страв з овочів”. Під час уроку учні групи 40 кух. закріпили на практиці набуті теоретичні знання з теми.
30.10.2019 майстром виробничого навчання Крохмаль Світланою Григорівною було проведено відкритий урок на тему: “Приготування страв з овочів”. Під час уроку учні групи 40 кух. закріпили на практиці набуті теоретичні знання з теми.