Педчитання – 2021

12 січня 2021 року в режимі онлайн у Міжрегіональному центрі були проведені щорічні педагогічні читання. Тема педагогічних читань: «Педагогічні стратегії розвитку професійних та ключових компетентностей в умовах сучасного інформаційного простору» не є випадковою, адже третій рік поспіль педагогічний колектив працює над реалізацією єдиної методичної проблеми «Формування життєвих і професійних компетентностей педагогічних працівників та здобувачів освіти в умовах сучасного інформаційного простору».

Усього в педагогічних читаннях взяло участь 28 педагогічних працівники, 14 з яких поділилися власним досвідом формування у здобувачів освіти професійних і ключових компетентностей в умовах змішаного та дистанційного навчання. Педагог-початківець Похилько І.О. презентував власну розробку уроку з предмета «Трактори» на тему «Джерела струму. Акумуляторні батареї: будова, маркування» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчання.

У Територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні с. Войниха також відбулися педагогічні читання з даної теми, на яких виступило 13 педагогічних працівників.