Педагогічне вигорання сучасного педагогічного працівника

Педагоги Міжрегіонального центру змістовно працюють під час зимових канікул.

Вкотре поспішаючи вранці на роботу, пересуваючись вулицями рідного села чи міста на власному авто чи в громадському транспорті серед таких самих людей, які поспішають на роботу, ви ловите себе на думці, що зовсім не хочеться туди йти. І нічого страшного в цьому немає. Однак якщо ця думка виникає у вас щоранку, протягом дня та не дає спокою навіть уночі і при цьому поєднується із  хворобливими симптомами – відсутністю апетиту, головним болем, підвищеною дратівливістю, млявістю, – не поспішайте до аптеки.

Причиною всьому може бути небезпечний «вірус» сьогодення – синдром професійного (емоційного) вигорання або, як його ще називають, – синдром хронічної втоми.

Саме тому 10 січня 2020 року методистом Лідією Мельник та практичним психологом Оксаною Синяговською було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Педагогічне вигорання сучасного педагогічного працівника».

Тренінг спрямований на профілактику стресів у педагогічному середовищі, визначення причини й ознаки синдрому вигорання та знаходження ефективних шляхів його подолання, допомогу педагогам щодо їхніх власних життєвих поглядів, сприяння розуміння цінності та необхідності самопізнання.