![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/162799774_2812452572306418_772727228294083622_n.jpg)
Кенгуру — це міжнародний математичний конкурс, який народився в Австралії і вже багато років проводиться у країнах Європи. У 1997 році до участі в цьому конкурсі приєдналася Україна. Здобувачі освіти Міжрегіонального центру приєдналися до конкурсу у 2013 році. 18 березня 2021 року вони взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру–2021». Цього року, незважаючи на карантинні обмеження, конкурс проводиться в класичному паперовому форматі. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих здобувачів освіти, розвиток їх інтелектуальних здібностей. Авторські права на всі завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» належать Міжнародній асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.