Методичні посиденьки

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий педагог. Педагогічний колектив Міжрегіонального центру, розуміючи важливість і складність проблем, які постають перед ним, працює над удосконаленням освітнього процесу, над формуванням особистості педагога, його педагогічної майстерності.
6 січня 2021 року у закладі освіти відбулися методичні посиденьки з теми «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах сучасного інформаційного простору». Учасники вивели формулу компетентності педагога, визначили складові підвищення компетентності педагогічного працівника.
Спочатку викладачі, а потім майстри виробничого навчання, які були учасниками педагогічного семінару, об’єдналися у дві групи «Професіонали» та «Новатори». Ними були виконані вправи «Пазли» на знання термінологічної лексики, «Модель компетентного педагога та учня», завдання-увідповіднення «Рівні та критерії» та визначені ключові компоненти компетентності педагога.
Семінар проведений методистом Центру Лідією Мельник у рамках роботи педагогічного колективу над єдиною методичною проблемою «Формування життєвих і професійних компетентностей педагогічних працівників і здобувачів освіти в умовах сучасного інформаційного простору».