![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432560377_848767707263424_2582075694612596270_n-768x1024.jpg)
Весна і жінка – між собою схожі, і будуть схожі ще мільйони літ. Як жити без весни Земля не може, так без жінок не може жити світ …
08.03.2024 у Міжрегіональному центрі відбувся захід “Мандрівка – занурення в атмосферу щастя та краси “І знову починається весна”, присвячений українській жінці – простій і скромній, мужній і наполегливій, слабкій і, разом з тим, сильній духом, роботящій і працелюбній, справедливій і досвідченій. Жінці – мудрій та вільній, жінці – рівній у правах та обов’язках з чоловіком, жінці, яка в скрутну годину стала на захист своєї Батьківщини.