![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/92443776_1504582713038162_6143498852008722432_n.jpg)
Доброго ранку, країно! ??
Лікарі щодня рятують тисячі життів. Заради здоров’я пацієнтів ризикують власним. Днями не бачать своїх рідних, а наражаючись на небезпеку, іноді, на жаль, хворіють. Але продовжують робити свою справу заради нас із вами.
Без медиків нам не подолати цього складного шляху. У скрутну годину саме від лікаря може залежати доля кожного з нас. Тому обов’язково підтримуймо їх. Доброю справою, словом подяки чи навіть постом у фейсбуці.
І пам’ятаймо, що залишатись удома, мити руки, тримати дистанцію – це також спосіб підтримки наших лікарів.
Будьте дисципліновані та бережіть одне одного!