![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120379056_2680578738827136_6767825635143228979_o-576x1024.jpg)
Традиційно підсумком виробничої практики слухачів з перепідготовки є державний кваліфікаційний іспит на здобуття робітничої професії «Кондитер».
Успіху досягають тільки найбільш наполегливі та працелюбні. І саме це підтвердили слухачі під час іспиту. Вони продемонстрували глибоке розуміння технології приготування кондитерських виробів. Бути кондитером – це поклик. Вправний кондитер на вагу золота, і найчастіше роботодавець хоче бачити на кухні кваліфікованого фахівця. Постійна плідна співпраця Центру з найсучаснішими закладами ресторанного господарства допомогає випускникам отримати досвід та місця працевлаштування.
Вітаємо слухачів з отриманням документів про освіту!