Іспит на отримання посвідчень «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії

16 червня 2021 на базі Міжрегіонального центру, у черговий раз у 2021 році, пройшов іспит на отримання посвідчень «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А2» (трактори з двигунами потужністю більше 100 к. с.), «В1» (самохідні зерно і кукурудзозбиральні комбайни).
Екзамен, який складався з перевірки теоретичної підготовки (перевірки правил дорожнього руху і правил технічної експлуатації тракторів та самохідних комбайнів) та практичної частини (вміння керувати трактором Т-150К – «А2» та зернозбиральним комбайном ДОН1500 – «В1» на навчальному полігоні Центру), відповідно до попередньо затвердженого графіку роботи ГУ ДПСС у Полтавській області, приймала комісія в складі: голови – головного спеціаліста відділу реєстрації сільськогосподарської техніки головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області – Настенка Г.І. та членів комісії Семенюти О.І., Прохорова О.І.. Вони відмітили достатній рівень теоретичної підготовки та навичок водіння.
Здобувачі освіти, які успішно склали теоретичну та практичну частину іспиту, отримають посвідчення категорії «А2» та «В1».