Інформація про проведені заходи під час предметного тижня з хімії, біології і екології

Інформація про проведені заходи під час предметного тижня з хімії, біології і екології

З 15 по 19 лютого 2021 року у Центрі за планом проводиться тиждень хімії, біології і екології. Заплановані заходи проводяться за змішаною формою навчання: дистанційно і очно.

Понеділок

На платформі класрум виставлені плани проведення запланованих заходів з хімії, біології. Девізом проведення предметного тижня  з хімії були слова академіка М. Семенова «Усі ми поєднуємо хімічною наукою подальший процес пізнання світу, що нас оточує, нові методи його перебудови і вдосконалення. І не може бути в наші дні спеціаліста, котрий спромігся б обійтися без знання хімії».

Розпочата робота над створення проектів «Особиста програма зміцнення здоров’я», «Хімія навколо нас».

Серед учасників розроблених робіт слід відмітити: Мироненко Вікторію, Новохатько Дарину, Матюшенко Андрія, Антанесяна Антона (11 тсв), Мироненко Таїсію (12кк), Гайдая Андрія (12 тсв) – презентації, Мироненко Вікторію, Тилюк Діану(22кк)- тематична газета.

Вівторок

З хімії у класрумі виставлений матеріал презентації «Хімія мозку:від чого залежить наш настрій» з подальшим обговоренням, а також відеоролик «16 цікавих фактів про каву».

Учасниками обговорення були учні: Ірклієнко Вікторія, Симоненко Дмитро, Горб Альона, Ільницький Кирило (12кк), Тилюк Діана, Мироненко Вікторія, Криворотько Аліна, Ковтун Анна( 22 кк).

З біології у класрумі виставлений матеріал екологічного квесту «10 кроків до збереження планети». Учасниками обговорення були учні групи №21 тсв, №11 тсв.

Середа

На платформі класруму були виставлені завдання конкурс-вікторини «Чи знаєте ви хімію?». Учасниками вікторини були учні І-ІІІ курсів навчання. Слід відмітити учнів: Черненко Ігоря, Шкурка Андрія (21 тсв), Мироненко Вікторію, Криворотько Аліну Тилюк Діану, (22кк),  Романець Асю (12кк), Дмитренка Дениса (12 тсв).

На класрумі  створений окремий клас»Олімпіада з хімії», де запрошені учні для участі у олімпіаді і виставлені завдання І туру олімпіади з хімії.

Результати:  І місце розділили учні 22кк групи: Мироненко Вікторія, Тилюк Діана.

ІІ місце – Федоренко Анастасія (22кк).

ІІІ місце – Мироненко Таїсія (12кк).

Активні учасники олімпіади: Шкурко Андрій, Черненко Ігор (21 тсв), Матюшенко Андрій, Дяченко Максим (11 тсв), Новохатько Дарина, Криворотько Аліна (22кк), Ірклієнко Вікторія, Горб Альона (12кк).

У зв’язку з технічними можливостями не всі учні відділення прийняли участь у олімпіаді: неможливість ознайомитись із змістом завдань та їх своєчасним відправленням .

Запланований тренінг з біології «Біосоціальні основи створення сім’ї» перенесений на наступний тиждень у зв’язку з умовами проведення.

Четвер

На платформі класрум виставлені хімічні загадки. Активними учасниками були учні 11тсв групи (Дяченко Максим, Матюшенко Андрій, Бурий Тимур).

На платформі класруму виставлені кросворди з теми «Насичені, ненасичені,  ароматичні вуглеводні».  Результати роботи не надіслані.

Пізнавльна гра «Ерудит» з  хімії перенесена у зв’язку з умовами проведення.

З біологігії був проведений І тур олімпіади з біології і екології.

Результати:
І місце – Коваленко Віталіна (41 кух.оф.);

ІІ місце – Соловйов Богдан (119 ТМ);

ІІІ – Супруненко Євгеній (119 ТМ)

Активними учасниками олімпіади були: Гречіхіна Яна, Гроза Тетяна, Нечай Юлія (37 кух.оф,), Безкоровайна Софія (41 кух.оф.), Мисак Антон, Труханова Яна (39 кух.конд.), Комаров Василь, Лапко Артем, Святенко Максим (121 ТМ).

П’ятниця

Запланована біологічна гра «Слабка ланка» перенесена на наступний тиждень у зв’язку з умовами проведення.

Підведення підсумків предметного тижня. Учні зацікавлені у проведенні предметних тижнів, у отриманні знань.