![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/246612742_2963266190558388_4548422626464244994_n-1024x768.jpg)
З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, підвищення інтересу здобувачів освіти до вивчення англійської мови 11 жовтня 2021 року у Міжрегіональному Центрі відбувся І етап олімпіади з англійської мови.
В олімпіаді взяли участь 5 здобувачів овіти І-ІІІ курсів.
Українська молодь – майбутня еліта нації нашої держави, неоціненний скарб України. Наполегливість, ерудованість, вміння сконцентруватись, жага до знань і перемоги стали рушійною силою інтелектуальних змагань. Любов до іноземної мови, захоплення нею, бажання вчитися і пізнавати нові грані улюбленого предмету – все це притаманне учасникам І етапу олімпіади з англійської мови.