![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/295868855_5242970825817153_1758109891148232646_n-768x1024.jpg)
2 серпня 2022 року Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених в запас військовослужбовців м. Хорол отримав велику партію допомоги за програмою ЄС «EU4Skills». Для комфортного життя переселенців отримали побутову техніку,яка є затребуваною, щоб люди, які залишили свої домівки і нині мешкають на Полтавщині, могли нормально жити. Колектив центру вдячний нашим західним партнерам за підтримку, Дмитру Сергійовичу за піклування! Україна переможе! Слава Україні! Слава героям!