![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/загружено-1.png)
Запрошуємо Вас долучитися до Дня відкритих дверей онлайн, який відбувається в Центрі з 28 квітня кожного четверга о 10 годині ранку. Під час проведення Дня відкритих дверей випускники матимуть можливість отримати консультації в приймальній комісії щодо основних вимог Правил прийому до Центру. Ми ознайомимо майбутніх абітурієнтів із професіями, за якими здійснюється підготовка в закладі освіти, розкажемо про особливості навчання, дозвілля, проживання, а також про ті можливості, які отримає кожен для саморозвитку та подальшого кар’єрного зростання.