![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/380188585_2021869781509943_6489969134592279647_n-1024x683.jpg)
Початок жовтня завжди щедрий на освітянські свята. Цьогоріч він теж не став винятком: 1 жовтня ми святкували День працівників освіти та День заснування Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, 2 жовтня – День працівників професійно-технічної освіти. Саме цей день став у закладі освіти світлим і радісним, хвилюючим і святковим для кожного його працівника. А ще він став по-особливому щемним і зворушливим, адже на свято були запрошені ветерани Центру, які вже завершили невтомну працю на освітянській ниві та підготували і виховали не одне покоління робітничих кадрів для Полтавщини. Святкова зустріч стала справжнім днем радісних спогадів, наповненим емоціями від спілкування.