![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/92531003_1506047556225011_8836877692348399616_n.jpg)
?МОЗ відповідає:
Після посилення урядом карантинних обмежень ми отримуємо багато запитань. Одне з найпопулярніших – чи можна зараз ходити по вулиці по троє і більше людей.
❌Ні. На час карантину просимо пересуватися групами не більше двох осіб. Винятком може бути супроводження дітей незалежно від їхньої кількості. Діти до 14 років можуть перебувати у громадських місцях лише у супроводі дорослих.
❗️Це зроблено передусім для вашої безпеки та запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових обмежень.
Якщо всі ми будемо відповідально дотримуватися цих правил, ми скоріше повернемося до звичного ритму життя.