![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/299946334_463292289144303_3475838622744378408_n-1024x576.jpg)
Директор Раїса Михайлівна Мокрій ознайомила абітурієнтів та їх батьків з умовами вступу, навчання та проживання в Міжрегіональному центрі. Члени комісії відповіли на поставлені їм запитання та провели співбесіду з кожним абітурієнтом. За результатами співбесіди було рекомендовано до зарахування 64 особи. Набір до нашого закладу освіти ще триває, то ж усі бажаючі здобути робітничу професію можуть подати документи на вступ.
З умовами вступу можна ознайомитися на нашому сайті http://hmc.khorol.com.ua/abituriyentuogoloshennya-pro-nabir/ чи за телефонами: (050)774-1707; (050)508-8742; (068)812-9463