16 жовтня 2018 року у Міністерстві освіти і науки України, м. Київ відбувся круглий стіл-дискусія «Професійно-технічна освіта – співпраця з підприємствами. Німецька модель дуальної освіти»

Даний захід налічував близько 60 осіб.  В ньому взяв участь заступник директора з НВР Курмаш Петро Васильович.

З вітальним словом виступили заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей,  Президент Німецько-Української промислово-торговельної палати Андреас Лір та генеральний директор ТОВ «Деінтернаціональ», прокурист Німецько-Української промислово-торговельної палати Сергій Лісніченко.

За круглим столом менеджер проектів Німецько-Української промислово-торговельної палати Євгенія Кралюк ознайомила присутніх з німецькою системою дуальної освіти та діяльністю АНК у цій сфері. А також Президент Німецько-Української промислово-торговельної палати Андреас Лір ознайомив присутніх з основними аспектами діяльності освітнього центру BASF Німеччина.

В ході дискусії були розглянуті питання щодо впровадження освіти з дуальними елементами в Україні, практики кооперації німецьких підприємств та навчальних закладів, концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *