![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417498165_842353711238157_584341774505997172_n-1024x768.jpg)
24 лютого 2024 року минуло 2 роки від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України. У ці дні українці об’єднуються, щоб знову привернути увагу світової громадськості до війни.
27 лютого в актовій залі Центру відбувся відкритий виховний захід “Коли болить душа за Україну! Вистояли – переможемо!”
Педагогічні працівники та здобувачі освіти згадали трагічні сторінки війни і вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв, серед яких і випускники Центру, які загинули за наше щасливе майбутнє.
Україно, ми боремось за тебе і нізащо не зупинимося, адже ми на своїй землі, ми у себе вдома. Перемога за нами! Слава Україні!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)