![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418614290_1377292789430934_5403707375168115582_n-1024x768.jpg)
20 лютого, в рамках тижня природничо-математичних предметів та технологій, викладачами Кражан О.Д., Христенком В.М. та Христенко Ю.О. було проведено позаурочний захід “Ерудити” з використанням елементів STEM-освіти. Захід проводився у формі змагання 2-х команд “Кухарі” та “Слюсарі”. У ході заходу учні розширили знання з фізики та математики в професійній діяльності, показали зв’язок інформатики та технологій з повсякденним життям, навчилися користуватися цифровими вимірювальними приладами. Учасники обох команд продемонстрували свої знання та ерудованість, проте переможцем з невеликою перевагою стала команда “Слюсарі”.