![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418985456_419085227124174_8491391869724302890_n-1024x683.jpg)
1 лютого 2024 року в Міжрегіональному центрі відбулися загальні збори працівників Центру, на яких було заслухано звіт адміністрації про виконання Колективного договору за 2023 рік, звіт робочої комісії щодо розгляду та прийняття претензій з виконання умов Колективного договору між адміністрацією та профспілковим колективом Центру у 2023 році, звіт голови профкому про роботу профспілкового комітету за звітний період. На зборах відбулися вибори членів профспілкового комітету Центру.