![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314537729_687537019279512_4731527338704754304_n-768x1024.jpg)
Щорічний флешмоб українців – щире бажання доєднатися до загальнонаціональної акції: написання Диктанту єдності. Адже сьогодні люблячі Сини й Доньки своєї Батьківщини щиро переконані, що сила української держави і нації в Єдності!
Сьогодні, 9 листопада, працівники Міжрегіонального центру також долучилися до написання Всеукраїнського диктанту, щоб вшанувати рідну мову та продемонструвати її невичерпну красу і велич, а також осягнути глибини рідного слова. Адже дружній колектив не лише виховує молоде покоління – майбутніх захисників української державності, а й задовольняє потреби економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.