![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/273475039_3043038039247869_1523399768178861022_n.jpg)
11 лютого згідно з планом освітньої діяльності майстрами виробничого навчання Фединою Т.Г. та Кулик В.М. був проведений техмінімум з напрямку ”Ресторанне господарство” з метою вдосконалення професійних та здоров’язбережувальних компетентностей. Майстрами в/н було розкрите питання ”Сучасні технології сублімаційного сушіння продуктів у виробництві борошняних кондитерських виробів”. Виступаючі підготували презентацію та відео матеріали, розповіли про технології та етапи процесу сублімаційного сушіння та його переваги.