![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/загружено-1.jpg)
Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області запрошує Вас 20-21 січня 2021 року, о 11.00 год., відвідати онлайн День відкритих дверей. Перейдіть за посиланням:
Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області запрошує Вас 20-21 січня 2021 року, о 11.00 год., відвідати онлайн День відкритих дверей. Перейдіть за посиланням: