![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/102708307_549251615770541_505521164022448128_n.png)
Участь у онлайн-консультації: „Організація підготовки кваліфікованих робітників з елементами дуальної форми навчання у закладів професійної (професійно-технічної) освіти ЗП(ПТ)О області”.
Методист Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол розповіла про досвід впровадження дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників з професії „Кухар”, яка здійснюється в закладі освіти з вересня 2017 року.