![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/75456959_2445200065698712_1176862159120891904_n.jpg)
В Міжрегіональному центрі триває тиждень фізики, астрономії, математики, інформатики. В ході його проведення викладач Кражан О. Д. провела відкритий урок з геометрії в групі 39 кух. на тему «Паралельність площин». Геометрія – це цілий світ, який оточує нас з самого народження, бо все, що ми бачимо навколо себе, так чи інакше, має відношення до геометрії. На уроці учні не лише вивчили паралельність площин, ознаку паралельності площин та їх властивості, а й вчилися бачити паралельні площини навколо себе, їх використання в своїй майбутній професії.