Тепер не теоретично, а практично навчатимуть учнів військовій справі у навчальних закладах Полтавщини

Питання якісного проведення уроків з предмета «Захист Вітчизни» у навчальних закладах Полтавської області стало особливо актуальним з початком російської гібридної агресії – молодь не вміла користуватися зброєю і не була готова до цього психологічно. Починаючи з 2015 року керівництвом Полтавського обласного військового комісаріату, спільно з органами місцевої влади, керівництвом навчальних закладів і представниками дозвільної системи поліції, проводилася робота, спрямована на забезпечення шкіл Полтавщини навчальною зброєю: консультування, запити, погодження та інше.
Результатом цієї клопіткої праці є захід, який відбувся 03 липня 2019 року, коли  30 навчальних закладів з дванадцяти районів Полтавської області через районні військові комісаріати отримали навчальну зброю – 260 автоматів та 130 пістолетів. Єдиним закладом професійної (професійно-технічної) освіти в Полтавській області, що отримав зброю, став Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол. Це проводиться з єдиною метою – учні повинні мати змогу опановувати не лише теорію, а й набувати мінімальні практичні навички.
Представник Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА зазначив, що особливо пишається тим, що Полтавська область стала першою, яка повернула навчальну зброю до навчальних закладів і найбільше серед усіх областей України працює над покращенням рівня проведення уроків з предмета «Захист Вітчизни».
Усі присутні на заході були переконані, що питання видачі зброї навчальним закладам є надзвичайно важливим для військово-патріотичного виховання молоді Полтавщини.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *