Інтелектуальна гра «Калейдоскоп знань»

Джерело і мета математики – в практиці

Академік С. Л. Соболєв

 

 

 12 листопада 2019 року, в рамках проведення тижня із математики, інформатики, фізики, астрономії в групах 37 кух. оф. та 39 кух. конд. відбувся відкритий виховний захід – інтелектуальна гра на тему «Колейдоскоп знань», який провели голова методичної комісії, викладач Кражан О.Д. та майстер в/н Радченко Г.П.

Жодний навчальний заклад не може випустити спеціаліста високої кваліфікації. Спеціалістом його робить власна діяльність. Треба лише, щоб він умів учитися, учитися все життя, умів здобувати знання, яких не вистачає, отримував уміння та навички яких не вистачає, формував професійні компетентності, які в подальшому застосовуватиме працюючи.

Математика виникла з давніх-давен з практичних потреб людини, її зміст і характер з часом змінювались. Вона тісно пов’язана з трудовою діяльністю людини. Яку б професію ви не обрали вам потрібно знати математику.

А чи потрібно кухарю, офіціанту, кондитеру добре знати математику? Які теми є основними при розрахунку складових у меню, приготуванні страв, сервірування столу і т. д.? Математика – цариця всіх наук, наука давня, точна, цікава і серйозна. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості.

Наші учні готуються стати кваліфікованими спеціалістами і радувати нас не тільки смачно приготованими стравами а й майстерною подачею.

У народі кажуть «ВМІЄМО ГОТУВАТИ І ВМІЄМО ПОДАВАТИ». Ми впевнені, що цей вислів стосується наших учнів: майбутніх кухарів, офіціантів та кондитерів – майстрів своєї справи.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *