Вічна пам’ять…

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Міжрегіонального центру: на 81 році пішов із життя відмінник профтехосвіти СРСР, заслужений працівник народної освіти УРСР, відмінник освіти України, великий педагог та життєлюб Олександр Степанович Заїка, який понад 30 років віддав навчанню та вихованню підростаючого покоління. Не можна змиритися з тим, що ніколи більше не зайде у будні та свята до навчального закладу, не скаже мудрого слова учням і педагогічним працівникам, не порадить, не усміхнеться…

Інженер за освітою, а педагог за покликанням, за роки своєї плідної діяльності на посаді директора навчального закладу Олександр Степанович виховав не одне покоління педагогів і учнів, розв’язав тисячі життєвих задач і рівнянь. Та раптом списався у руках педагога той шматочок крейди, без якого себе не уявляв, обірвалася ниточка життя.

Колектив Міжрегіонального центру втратив доброго наставника, друга та порадника, глибокі знання, досвід і життєвий приклад якого стануть у нагоді не одному поколінню освітян.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам’ять про Заїку Олександра Степановича вічно житиме в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати всіх, хто знав, любив і поважав Олександра Степановича.

Вічна пам’ять!

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *