ОГОЛОШЕННЯ!

STEAM-кабінет – це універсальне рішення, розроблене ІТ-фахівцями разом із практикуючими педагогами для підготовки кваліфікованого випускника.

STEAM-кабінет являє собою формат розвитку кабінета природничо математичної освіти, модернізованого кабінету фізики. В той же час це не лише окремий центр в навчальному закладі, а діяльність, впроваджена у весь навчальний процес закладу, бо майбутнє за міжпредметною інтеграцією зі збереженням класичного поділу на дисципліни.

Дане рішення базується на міждисциплінарному підході, наскрізних лініях, мотивації педагога й учня, самореалізації обох сторін, партнерстві, ініціативності та підприємливості.

Згідно листа Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА від 08.07.2019 «Щодо організації отримання комплектів обладнання» для покращення якості освітніх послуг Міжрегіональний центр отримав комплект навчального обладнання для STEAM-кабінету, систему інженерних споруд (конструктор блоків з запчастинами) та комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *